V košíku nic není.

Fontána s polodrahokamy - Sodalith

Fontána s polodrahokamy - Sodalith

Tato polodrahokamová fontánka se skládá z hlavního krásného modrého kamene Sodalith v obložení horských křišťálových úlomků.

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
3 990 Kč

Kategorie produktu

Fontána s polodrahokamy - Sodalith
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
3 990 Kč

VLASTNOSTI: tento kámen spojuje logiku s intuicí a dokořán bránu vnímavosti ducha, jelikož přináší informace z vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň. Podněcuje činnost šišinky a třetího oka. Prohlubuje meditaci. Při meditaci se Sodalithem dokáže vaše mysl porozumět aktuálním okolnostem vašeho života. Tento kámen podněcuje svého majitele k cestě za ideály a pravdou, které jej nutí zůstat věrný všemu, v co věří a sám sobě. Ruší elektromagnetické znečištění. Pomáhá lidem citlivým na syndrom nemocných budov nebo na elektromagnetický smog. Užitečný kámen pro týmovou práci jelikož přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Podněcuje soudržnost členů skupiny a upevňuje pouto mezi nimi. Jde o vynikající kámen pro rozvoj mysli. Potlačuje duševní zmatek a intelektuální závislost. Podněcuje racionální uvažování objektivitu, pravdu a intuitivní uvažování. Příznivě působí na slovní vyjadřování myšlenek. Vnáší do mysli klid a umožňuje přijímat nové informace. Usnadňuje oprošťování od starých vlastností a ustrnulého způsobu uvažování. Vytváří neotřelý pohled na svět.

V duševní rovině přináší Sodalith vyrovnanost a potlačuje návaly paniky. Transformuje povahu lidí jenž cítí potřebu se neustále bránit či reagují příliš citlivě. Umí odhalit kořeny jejich obav, fobií, pocitů viny, a svazujícího jednání, což jim brání se stát se tím kým skutečně jsou či by měli být.Sodalith zvyšuje sebevědomí, pomáhá přijímat sama sebe a zvyšuje důvěru ve vlastní schopnosti. Sodalith je jedním z kamenů, které vynášejí na světlo stinné vlastnosti a pomáhá k tomu aby je člověk bez posuzování přijal.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ: Sodalith udržuje metabolismus v rovnováze, překonává nedostatek vápníku a čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány. Podporuje fungování imunitního systému. Napravuje poškození z ozáření a nespavostí. Léčí krk, hlasivky a hrtan. Pomáhá při poruše trávení a ochraptělosti. Podněcuje vstřebání tekutin v těle, sráží horečku a snižuje krevní tlak.

ONYX MARMOR

VLASTNOSTI: Onyx marmor je kamenem dodávající sílu. Dodává oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v období zvýšeného tělesného nebo citového stresu. Onyx marmor přináší vytrvalost, ráznost a životní sílu. Zvyšuje sebedůvěru, usnadňuje přijímat poučení z minulosti a pomáhá vyrovnat se s podmínkami ve vašem okolí. Pomáhá léčit staré šrámy, tělesná traumata, lítosti a smutek, jež ovlivňují současný život. Pomáhá při zmírnění úzkosti. Podporuje rozvoj dětí, posiluje ledviny a sleziny a pomáhá proti alergiím. Tento kámen je používán v psychometrii.

V DUŠEVNÍM ŽIVOTĚ Onyx marmor ukotvuje těkavost svého majitele do podoby stálejšího přístupu k životu. Zvyšuje schopnost sebekontroly. Působí jako duševní tonikum jenž snižuje ochromující strach a stálé obavy. Onyx marmor přináší vzácný dar - docházet k uvážlivým rozhodnutím.

NA TĚLESNÉ ÚROVNI pomáhá vstřebávat vesmírné energie, které jsou potřebné při léčení a dalším účelům. Udržuje v těle rovnováhu energií JIN A JANG.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ:  Onyx mramor působí blahodárně na kostní dřeň, kosti, zuby a léčí krevní poruchy a nohy.

Upozornění: Tyto informace nejsou určeny k diagnóze a léčbě jakékoli nemoci, ani nenahrazují odbornou lékařskou péči.

FONTÁNKA SE SKLÁDÁ Z:

  • 1 ozdobný kámen Sodalith 2 - 3 kg
  • 3 kg úlomků z horského křišťálu
  • 1 mísa - bílé Alabastrové sklo o průměru 35 cm
  • 1 Plexiglass pro horní kámen a obložení úlomky
  • 1 PUMPA Seliger 280L s adaptérem do sítě

Hodnocení zákazníků (0)

Související zboží