V košíku nic není.

Fontána s polodrahokamy - Achát

Fontána s polodrahokamy - Achát

Achát umí uvádět do souladu prvky JIN A JANG. Achát je kámen schopný uklidňovat a konejšit a poskytuje velkou sílu.

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
3 990 Kč

Kategorie produktu

Fontána s polodrahokamy - Achát
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
3 990 Kč

VLASTNOSTI: Acháty slouží jako uzemňovací kameny, které nám dodávají rozumovou, citovou a tělesnou rovnováhu. Pomáhají k soustřeďování a stabilizaci tělesné energie.

 

V duševní rovině achát pomáhá k tomu, aby jeho majitel přijímal sám sebe, tudíž podporuje jeho sebedůvěru. Pomáhá sebepoznání a odhalování dosud skrytých okolností. Achát vylepšuje duševní život, protože posiluje schopnost soustředění a analýzy směřující k přijímání praktických rozhodnutí. Láska achátu k pravdě dodává člověku rozhodnutí a odvahu, aby byl sám k sobě upřímný.

 

V citové rovině pomáhá Achát překonávat zahořklost a negativní pocity, které přetrvávají a nosí se v srdci. Achát posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání, protože léčí vnitřní zlobu. Achát pomáhá při citových zklamáních. Navozuje pocit jistoty a bezpečí, jelikož odstraňuje vnitřní napětí.

 

V duchovní rovině Achát otevírá spojnice směřující ke kolektivní moudrosti, poznání jednoty všeho živého a rozšiřuje vědomí. Povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností směřujících k duchovnímu růstu a vnitřní stabilitě.

 

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ: Achát přetváří a ruší negativní energie a stabilizuje auru. Achát má očistnou sílu, která působí mocně na citové a tělesné úrovni. Dokáže léčit citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku - pokud je achát v blízké vzdálenosti. Povzbuzuje trávicí proces a přináší úlevu při gastritidě. Léčí dělohu, oči a žaludek. Čistí slinivku břišní a lymfatický systém. Léčí kožní nemoci a posiluje krevní oběh.

 

Upozornění: Tyto informace nejsou určeny k diagnóze a léčbě jakékoli nemoci, ani nenahrazují odbornou lékařskou péči.

 

FONTÁNKA SE SKLÁDÁ Z:

  • 1 Přírodní Achát pečlivě vybraný, způlky broušený
  • 3 kg Achátových úlomků
  • 1 Mísa - bílé alabastrové sklo o průměru 35 cm
  • 1 Plexiglass pro horní kámen a obložení úlomky
  • 1 PUMPA Seliger 280L s adaptérem do sítě

 

Hodnocení zákazníků (0)