V košíku nic není.

Fontána s polodrahokamy - Aragonit

Fontána s polodrahokamy - Aragonit

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
3 990 Kč

Kategorie produktu

Fontána s polodrahokamy - Aragonit
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
3 990 Kč

VLASTNOSTI: Aragonit spolehlivě léčí svým spojením se zemí a zároveň funguje jako uzemňovací kámen. Je naladěn na Matku zemi a působí blahodárně při recyklaci a konzervaci. Aragonit transformuje geopatogení zóny a pročišťuje i vzdálené zablokované energetické dráhy. Soustřeďuje a uzemňuje tělesnou energii a tím účinně působí v okamžicích napětí. Aragonit posiluje spojení se zemí a tím stabilizuje základní a zemskou čakru. Jemně a citlivě nás vrátí zpět do dětství příp. do ještě vzdálenější minulosti.

 

V duševní rovině učí vstřícnosti, trpělivosti a bojuje s přecitlivostí. Aragonit je vhodný pro lidi, kteří od sebe žádají velmi mnoho. Pomáhá účinně těm, jenž se učí umění přenášet část povinností na jiné. Aragonit má prakticky naladěnou energii, která zvyšuje spolehlivost a disciplinovanost. Vede vás k pragmatickému způsobu života.

 

V mentální rovině pomáhá soustředění a vnáší do mysli toleranci a přizpůsobivost. Vnáší vhled do příčin problémů.

 

V citové rovině čelí citovému nátlaku a zlosti. Nabízí podporu a posilu.

 

Ve fyzické rovině je Aragonit kamenem, díky němuž s ebudeme cítit ve vlastním těle příjemně. Napravuje nevyváženost, křeče pramenící z vnitřního neklidu a nervové tiky.

 

V duchovní roviněAragonit stabilizuje především duchovní rozvoj, jenž se vymkl kontrole. Přináší koncentraci, jenž obnovuje rovnováhu a celkově uklidňuje. Svými vibracemi vás posouvá na vyšší duchovní úrověň a dokáže připravit k meditacím. Současně dodává energii hmotnému tělu.

 

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ: Aragonit rozehřívá okrajové oblasti těla a dokáže šířit energii do celém těle. Léčí třesavku a Reynaudovu chorobu. Prospívá kostem, vrací pružnost ploténkám a napomáhá ukládání vápníku. Odstraňuje svalové křeče a ulevuje od bolesti. Reguluje příliš rychle probíhající procesy a posiluje imunitní systém. Pomáhá ukotvovat lidi, jenž přehnaně létají v oblacíchv jejich vlastním těle.

 

Upozornění: Tyto informace nejsou určeny k diagnóze a léčbě jakékoli nemoci, ani nenahrazují odbornou lékařskou péči.

 

FONTÁNKA SE SKLÁDÁ Z:

  • 1 ARAGONIT OBDÉLNÍKOVÉHO TVARU S HLADKÝM POVRCHEM
  • 3 kg Granit raw - drobné úlomky žuly
  • 1 Mísa - bílé alabastrové sklo o průměru 35 cm
  • 1 Plexiglass pro horní kámen a obložení úlomky
  • 1 PUMPA Seliger 280L s adaptérem do sítě

 

Hodnocení zákazníků (0)

Související zboží