V košíku nic není.

Fontána s polodrahokamy - Lepidolith

Fontána s polodrahokamy - Lepidolith

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
3 990 Kč

Kategorie produktu

Fontána s polodrahokamy - Lepidolith
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
3 990 Kč

VLASTNOSTI: Lepidolith dokáže odstranit elekromagnetické znečištění. Může mít podobu slídy, tím se jeho schopnosti mnohokrát zvětšují. Jedná se o nejúčinnější čistící kámen. Umístění se doporučuje blízko počítačů, aby pohlcoval jejich vyzařování. Lepidolith se používá k dosažení nejvyššího dobra. Odstraňuje všechno negativní. Aktivuje a otevírá krční čakru, třetí oko a korunní čakru. Pročišťuje zablokování a předává vesmírnou moudrost. Lepidolith pomáhá při duchovních a šamanských cestách. Dokáže naladit na myšlenky a pocity pocházejících z jiných životů, které mohou být příčinou bloků v současném životě. Lepidolith vás dokáže posunout o kus dál do budoucna.

Lepidolith dokáže zmírňovat stres a deprese. Potlačuje malomyslnost, utkvělé myšlenky a překoná nespavost. Lepidolith obsahuje lithium a pomáhá při stabilizaci výkyvů nálad, paniky nebo návalů strachu. Je jedinečný při překonávání jakékoli duševní nebo citové závislosti včetně anorexie. Je to kámen přechodu. Dokáže proměnit staré duševní vzory a překonané způsoby chování. Lepidolith vede k dosahování stanovených cílů a nezávislosti bez pomoci z venčí.

Lepidolith podněcuje analytické a intelektuální schopnosti. Urychluje rozhodování díky své schopnosti podporovat soustředění a objektivitu. Odfiltruje rušivé prvky a podporuje se soustředit jen na to co je opravdu důležité.

V citovém životě pomáhá setrvávat ve vlastním prostoru, kam nesahá vliv ostatních. Lepidolith přináší klid, tiší emocionální stres a neklidné spaní. Svému majiteli přináší hluboké citové vyléčení a vyrovnanost.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ: Lepidolith dokáže lokalizovat místo nerovnováhy na kterém pak začne zlehka vibrovat – položí-li se na něj správně. Lepidolith je znám tím, že posiluje imunitu, přináší úlevu při alergiích, restrukturalizuje DNA a posiluje tvorbu záporných iontů. Pomáhá při epilepsii, vyčerpání a Alzheimerově chorobě. Potlačuje bolest při neuralgii a ischiasu. Lepidolith pomáhá překonávat kloubní potíže. Tkáň a kůži zbavuje jedovatých látek. Lepidolith je pomáhá v době menopauzy, hlavně v podobě drahokamového elixíru. Léčí nemoci způsobené "syndromem nemocných budov" a záření z počítačů.

Upozornění: Tyto informace nejsou určeny k diagnóze a léčbě jakékoli nemoci, ani nenahrazují odbornou lékařskou péči.

FONTÁNKA SE SKLÁDÁ Z:

  • 1 Ozdobný kámen LEPIDOLITH 1-2 kg
  • 1,5 kg úlomků horského křišťálu
  • 1 mísa z bílého Alabastrového skla o průměru 25 cm
  • 1 Plexiglass pro horní kámen a obložení úlomky
  • 1 PUMPA Seliger 280L s adaptérem do sítě

Hodnocení zákazníků (0)

Související zboží