V košíku nic není.

Fontána s polodrahokamy - Serpentin

Fontána s polodrahokamy - Serpentin

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
3 990 Kč

Kategorie produktu

Fontána s polodrahokamy - Serpentin
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
3 990 Kč

VLASTNOSTI: Serpentin je kámen nekonečna. Je to uzemňující kámen a pomáhá při duchovních prožitcích a meditaci. Serpentin otevírá prostor mentálním schopnostem. Usnadňuje pochopit duchovní základ života. Napomáhá při opětovném nacházení moudrosti.
Na duševní úrovni pomůže získat pocit rostoucí kontroly nad vlastním životem. Serpentin vyrovnává emocionální a mentální nerovnováhu. Pomáhá vědomě zaměřit léčivou energii k již existujícím problémům.
V rovině fyzického těla Serpentin účinně čistí a odbourává jedovaté látky z tkání a krve. Serpentin jako jeden z mála drahokamů zajišťuje i dlouhověkost.
Serpentin je kámen nekonečna. Je to citlivý a něžně působící kámen. Serpentin umožňuje vstup do minulosti, současnosti i budoucnosti a umí vše propojit v jeden celek.  Serpentin vyvolává schopnost soucitu, odpuštění sám sobě a schopnost smířit se vším, čím jste v minulosti prošli. Serpentin uzdravuje nerovnováhu vzniklou v minulých životech. Zbavuje citové zátěže pocházející z předešlých vztahů.
Kámen nekonečna se používá také, chcete-li se setkat s někým ze své minulosti, neboť při setkání navodí tichou a citlivou atmosféru.
LÉČEBNÉ VYUŽITÍ: Serpentin působí výborně při tišení bolestí, hlavně svalových křečí a menstruačních bolestí.

Upozornění: Tyto informace nejsou určeny k diagnóze a léčbě jakékoli nemoci, ani nenahrazují odbornou lékařskou péči.

FONTÁNKA SE SKLÁDÁ Z:

  • 1 SERPENTIN PŘÍRODNÍ KÁMEN
  • 3 kg GRANIT - drobné úlomky
  • 1 Mísa - bílé alabastrové sklo o průměru 35 cm
  • 1 Plexiglass pro horní kámen a obložení úlomky
  • 1 PUMPA Seliger 280L s adaptérem do sítě

UPOZORNĚNÍ: Obložení Serpentinu - hlavního kamene je drobnými úlomky z Granitu

[caption id="attachment_961" align="aligncenter" width="1940"]Polodrahokamová fontána - Serpentin Polodrahokamová fontána - Serpentin[/caption]

Hodnocení zákazníků (0)

Související zboží