V košíku nic není.

Fontána s polodrahokamy - Fluorit

Fontána s polodrahokamy - Fluorit

Fluorit vstřebává a uzemňuje duchovní úrovni. Díky jeho působení můžete dosáhnout rychlejšího duchovního procitnutí a budete citlivější na vyšší duchovní realitu. Fluorit pomáhá spojit a soustředit mysl a spojit ji s univerzálním vědomím vesmíru. Umí dodat stabilitu skupinám, jenž stmeluje k dosažení společného cíle. Fluorit přináší informace z podvědomí. Účinně uvolňuje proud intuice.

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
3 990 Kč

Kategorie produktu

Fontána s polodrahokamy - Fluorit
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
3 990 Kč

VLASTNOSTI: Uzemňuje nadbytek energie a zažehnává citová dramata. Fluorit je obdařený silnou ochrannou mocí, hlavně na duševní úrovni. Ve vašem vnitru rozezná projevení cizích vlivů. Současně zastavuje působení nevhodného duševního vlivu a psychické manipulace. Krystal fluoritu stabilizuje a pročišťuje auru. Fluorit mimořádně účinně funguje proti elektromagnetickému záření a proti škodlivým vlivům počítačů. Dokáže blokovat geopatogenní zóny. Při léčbě zahání Fluorit poruchy všeho druhu a negativní energie z okolního prostředí. Čistí, přeorganizovává a odstraňuje v těle vše, co není v naprostém pořádku. Jedná se o nejlépe fungující krystal, pokud jde o překonání všech nesouladů v těle.

 

Souvisí na všech úrovních s pokrokem a dává každodennímu životu řád. Fluorit dokáže zvládnout chaos. Umí opětovně uvést do souladu citovou, tělesnou a duševní rovinu osobnosti.

 

V duševním životě Fluorit pomáhá překonávat zafixované vzorce chování. Z podvědomí umí nechat vyplout na hladinu potlačované pocity, díky čemuž lze dospět k potřebnému rozhodnutí. Fluorit zvyšuje zručnost, sebedůvěru, duševní i tělesnou koordinaci a současně usnadňuje překonat duševní problémy. Umí odstranit utkvělé představy a pomáhá dospět od omezeného pohledu k celkovému širšímu obrazu skutečnosti. Fluorit odhaluje pravdu a odstraňuje iluze. Umí čistit čakry a duši, odkud odstraňuje už překonané názory a postoje. Výrazně pomáhá při objektivním a nestranném jednání.

 

Fluorit účinně pomáhá při studování a učení. Umí zpracovat a uspořádat informace, protože spojuje známé s tím, čemu se učíme. Umí zvyšovat koncentraci a pomáhá strávit nové informace. Fluorit zvyšuje rychlost myšlení.

 

Fluorit má na citové úrovni stabilizující účinek. Pomáhá porozumět vlivu, jaký mají city společně s Vaší myslí na tělo. Ve vztazích Fluorit učí důležitosti rovnováhy.

 

Na tělesné úrovni Fluorit usnadňuje uchování koordinace a harmonie.

 

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ: Fluorit si umí účinně poradit s nejrůznějšími poruchami a infekcemi. Fluorit působí blahodárně na kosti, zuby a buňky. Dokáže napravovat poškození DNA. Umí zasahovat proti virům. Fluorit regeneruje kůži a také sliznice dýchacích cest. Přispívá k hojení ran a vředů. Působí blahodárně při rýmě, nachlazení a zánětu dutin. Pomáhá zlepšit fungování kloubů. Ulevuje při artritidě, bolestech zad a revmatizmu. Ulevuje od bolesti a ulevuje při bolestech spojených s chorobami nervového systému. Léčí kůži, z níž odstraňuje vrásky a skvrny. Fluorit pomáhá při obnově sexuální rozkoše. Pomáhá při stomatologických zásazích. Fluorit pomáhá při střevních křečích a žaludečních problémech.

 

Upozornění: Tyto informace nejsou určeny k diagnóze a léčbě jakékoli nemoci, ani nenahrazují odbornou lékařskou péči.

FONTÁNKA SE SKLÁDÁ Z:

  • 1 FLUORIT PŘÍRODNÍ KÁMEN
  • 3 kg GRANIT - drobné úlomky
  • 1 Mísa - bílé alabastrové sklo o průměru 35 cm
  • 1 Plexiglass pro horní kámen a obložení úlomky
  • 1 PUMPA Seliger 280L s adaptérem do sítě

 

UPOZORNĚNÍ: Obložení Fluoritu - hlavního kamene je drobnými úlomky z Granitu

[caption id="attachment_965" align="aligncenter" width="3738"]Polodrahokamová fontána - Fluorit Polodrahokamová fontána - Fluorit[/caption]

Hodnocení zákazníků (0)