V košíku nic není.

Mlhová fontána Nova

Mlhová fontána Nova

Unikátní spojení moderního, technického designu s mystickým charakterem této mlhové designové fontány tvoří dokonalý celek. Mlhová fontána má impozantní rozměry (skoro jeden meter do šířky a mísa má průměr 0,5 metru) a rozhodně se stane jednou z dominant Vašeho interieru. Pokud ji použijete večer, výsledek bude vskutku fascinující a originální.

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
7 990 Kč

Kategorie produktu

Mlhová fontána Nova
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
7 990 Kč

Mlhová fontána

 

Vhodné umístění mlhové fontány je zejména do obývacích pokojů, koupelen, ložnic, wellness zařízení, zimních zahrad, obytných skleníků a dětských pokojů starších dětí. Určeno pouze pro interiérové použití.

 

Doporučujeme přidat do fontány pár kapek aromatického oleje. (Pozor! používejte pouze kvalitní vonné esence doporučované pro provoz tohoto typu fontány. Nevhodně použité oleje a vonné esence mohou zkrátit životnost vibrační membrány nebo ji poškodit.)

 

Upozornění: při delším provozu na plný výkon (intenzita generátoru páry je regulovatelná) se může vyskytnou zvýšená vlhkost a kondenzace vody v nebližším okolí mlhové fontány.

 

Pro bezproblémový provoz a dlouhou životnost vibračního zařízení je vhodné používat destilovanou vodu nebo vodu přefiltrovanou systémem Regiles.

 

Dálkové ovládání

 

Osvětlení: 10 W

 

šířka: 91 cm; výška: 29 cm

 

mísa: Ø 50 cm

 

Stojan: design kov v kombinaci s ocelovým lanem

Hodnocení zákazníků (0)

Související zboží