V košíku nic není.

Mlhová fontána Colon Mini

Mlhová fontána Colon Mini

Exkluzivní design tohoto unikátního zvlhčovače byl inspirován románským slohem, pro který jsou typické prvky oblouk a úzká okna. Velmi pečlivě zpracovaný impozantní podstavec z vysoce kvalitní ocely je zušlechtěný třemi křišťálovými koulemi, které podepírají nádherně probarvenou skleněnou mísu zvlhčovače. Celek působí velmi originálně i v moderních interiérech.

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
8 990 Kč

Kategorie produktu

Mlhová fontána Colon Mini
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
8 990 Kč

Vhodné umístění párovače je zejména do obývacích pokojů, koupelen, ložnic, wellness zařízení, zimních zahrad, obytných skleníků a dětských pokojů starších dětí. Určeno pouze pro interiérové použití.

 

Doporučuje se přidat pár kapek aromatického oleje. (Pozor! používejte pouze kvalitní oleje doporučované pro provoz tohoto typu zvlhčovačů. Nevhodně použité oleje a vonné esence mohou zkrátit životnost vibrační membrány nebo ji poškodit.)

 

Upozornění: při delším provozu na plný výkon (intenzita generátoru páry je regulovatelná) se může vyskytnou zvýšená vlhkost a kondenzace vody v nejbližším okolí párovače.

 

Pro bezproblémový provoz a dlouhou životnost vibračního zařízení je vhodné používat destilovanou vodu nebo vodu přefiltrovanou systémem Regiles.

 

Dálkové ovládání.

 

Osvětlení: Halogen 10 W

 

Výška: 67 cm

Hodnocení zákazníků (0)

Související zboží