V košíku nic není.

Kamenné fontánky

Kamenné fontánky se doporučuje umístit do volného prostoru v obytných či reprezentativních prostorech, kde nejlépe vynikne její impozantní vzhled i jejich forma. Kamenné fontány se řadí mezi energeticky nejsilnější fontány v naší nabídce. Jsou vyrobeny ručně ze silného kamene, proto jsou tyto kamenné krasavice velmi oblíbené. Kamenné fontány a další zboží nabité energií vybírejte na fontany.net.

zobrazit více

Kamenné fontánky se doporučuje umístit do volného prostoru v obytných či reprezentativních prostorech, kde nejlépe vynikne její impozantní vzhled i jejich forma. Kamenné fontány se řadí mezi energeticky nejsilnější fontány v naší nabídce. Jsou vyrobeny ručně ze silného kamene, proto jsou tyto kamenné krasavice velmi oblíbené. Kamenné fontány a další zboží nabité energií vybírejte na fontany.net.

zobrazit méně
 • Kamenná fontána Kasu, Kasumi

  Kamenná fontána Kasu, Kasumi

  Mystická kaskádovitá břidlicová fontánka, která bude živou ozdobou ve vašem interiéru. Voda, světlo a harmonie pohybu. Podle Feng Shui pohyb vody uvolňuje pozitivní energii pocházející ze země. Tato zemská energie fontánky podporuje blahobyt , prosperitu a harmonii. Nahrubo opracované břidlicové desky symbolizují přírodu a neodlučitelnost člověka od přírody a jejich zákonitosti. Fontánka vyniká v prostoru jako solitér a v kombinaci s rostlinami. Zvlhčený vzduch voní svěží čistotou, díky velké ploše břidlicových desek.

 • Kamenná fontána Mandal, Mandala

  Kamenná fontána Mandal, Mandala

  Tato kouzelná fontánka je uměleckým ztvárněním tradičních hodnot uplatňovaných v učení Feng Shui. Tvar pyramidy koncentruje positivní energii do křišťálové koule, která se otáčí pod tryskající vodou. Světlo tlumené kamennou stěnou osvětluje stékající vodu a vytváří unikátní záblesky harmonického souznění přírodních živlů světla, vody a kamene. Tato fontánka je vysoce hodnotný dekorativní prvek ručně vyráběný z pečlivě vybraných břidlicových desek. Své místo najde v každém prostoru. Působí čistě a svěže.

 • Kamenná fontána Mas, Masao

  Kamenná fontána Mas, Masao

  Břidlicová fontánka harmonie, klidu a pohody. Tvar pyramidy a soustředné kruhy umocňují positivní energii a jsou významným relaxačním prvkem. Fontánka napomáhá meditaci a uklidnění. Pozitivně působí na soustředění a ujasnění si cílů jak v osobním, tak i v pracovním životě.

 • Kamenná fontána pokojová Thao, Tao

  Kamenná fontána pokojová Thao, Tao

  Kaskádovitá břidlicová fontánka v kombinaci s prosvícenými boky z kamene. Voda, světlo,kámen a harmonie pohybu. Podle Feng Shui pohyb vody uvolňuje pozitivní energii pocházející ze země. Tato zemská energie podporuje blahobyt a prosperitu. Nahrubo opracované břidlicové desky symbolizují přírodu a neodlučitelnost člověka od přírody a jejích zákonitostí. Na vrcholu fontánky je umístěná do hladka vyleštěná kalcitová koule, která se vznáší a otáčí na prameni vytékající vody. Otáčející koule působí jako generátor positivní energie a symbol věčného koloběhu života v přírodě.

 • Pokojová fontána Guan

  Pokojová fontána Guan

  V tradici Feng-Shui má pohled na proudící řeku mimořádně blahodárný vliv. Bohužel jen málo domácností nebo kanceláří má výhled na proudící řeku. Díky této velmi působivé vodní fontánce - stěně si můžete dopřát pozitivní energii Chi z proudící řeky u Vás doma nebo v kanceláři. Tato domácí fontánka má positivní vliv na optimalizaci průtoku energie Vašim prostorem a tím optimalizuje předpoklady na zvyšování kvality duchovního a hlavně i materiálního života.

 • Pokojová fontána Relax Guo

  Pokojová fontána Relax Guo

  Tato relaxační vodní stěna - fontána je kutečné mistrovské dílo s hlubokým meditačním nábojem: Zasněte se a relaxujte. Ucítíte jemné vlnění harmonie souznění. Touto fontánkou protéká čistá energie jedinečné harmonie elementů vody, země a ohně. Fontána podporuje koncentraci myšlení a lepších výsledků.

 • Pokojová fontána Relax Tian

  Pokojová fontána Relax Tian

  Tato relaxační vodní stěna - fontána je skutečné mistrovské dílo s hlubokým meditačním nábojem: harmonické ztvárnění slunce a země. Zasněte se a relaxujte. Ucítíte jemné vlnění harmonie souznění. Touto fontánkou protéká čistá energie jedinečné harmonie elementů vody, země a ohně. Fontána podporuje koncentraci myšlení a lepších výsledků.

 • Pokojová fontána Suna

  Pokojová fontána Suna

  Voda tiše stékající po břidlicivé desce (pravý kámen) vás zve k relaxaci a odpočinku. Nemusíte zrovna strávit hodiny meditováním, stačí letmý pohled a ucítíte novou duševní energii, kterou tato pokojová fontánka - stěna navodí. Stékající voda po kamenné fontánce uvolňuje sílu myšlenky a podporuje pozitivní a kreativní myšlení.

 • Velká fontána Bao

  Velká fontána Bao

  Vodní fontána je vynikající zdroj přirozeně zdravé vlhkosti ve vašem prostoru. Kromě zvlhčení vzduchu též zachycuje prach a jiné nečistoty. Dobře se vyjímá ve větším interiéru.

Energetické kamenné fontánky

Kamenné fontány jsou vynikající zdroj přirozeně zdravé vlhkosti ovzduší ve vašem prostoru. Kromě zvlhčení vzduchu také efektivně zachycují prach a jiné nečistoty z ovzduší. Prohlédněte si také nabídku našich krásných mlhových fontán.