V košíku nic není.

Solná pyramida

Solná pyramida

Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu. Bioenergičtí terapeutové a homeopatové doporučují solné krystaly z Himálaje už dlouhou dobu při různých alergiích, respiračních problémech a nemocích krevního oběhu. Díky svým krásným a bohatým barvám se solné krystaly používají v terapii s barvami (chromoterapie). Jejich zklidňující světlo pomáhá neurotickým osobám a lidem trpícím nespavostí.

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
1 290 Kč

Kategorie produktu

Solná pyramida
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
1 290 Kč

Himalájská sůl

Solné lampy jsou také nedílnou součástí učení Feng Shui. Solná lampa je vynikajícím a silným přírodní ionizátor, který efektivně uvolňuje negativní ionty. Efekt ionizace vzduchu pomocí soli pochází z fyzických a chemických vlastností soli, který byl objeven před mnoha lety. Účinek ionizace solné lampy se zvyšuje zahřátím solného krystalu pomocí svíčky. Výsledný efekt ionizace je zlepšení kvality našeho prostředí a ovzduší.

Všechny nabízené solné lampy jsou z prvotřídního kvalitního materiálu a jsou ručně opracované. Každá lampa je unikát a zaručujeme, že nenajdete žádné dvě stejné solné lampy. Solné lampy navozují příjemnou atmosféru a působí příjemně na fyzickou i psychickou stránku člověka. Vhodné umístění je do obývacích místností, ložnic, pracoven, vedle televizorů, monitorů a rádiových příjmačů.

Použití himálajské krystalické soli je všestranné. Sůl je bohatá na nerostné prvky a lze ji využívat v koupeli, při vaření a nebo pouze jako dekorativní prvek. Bioprvky, které se nachází v struktuře soli, tvoří komplexy, které organizmus člověka velmi lehko přijímá.Jejich nízká hladina vyvolává špatný vliv na zdraví člověka a může mít za následek i některé nemoci.

JÓD - zabezpečuje normální fungování štítné žlázy, která má velký význam při látkové výměně a její činnost ovlivňuje činnost těla.

BROM - snižuje krevní tlak a blahodárně působí na nervový systém. Rovněž má desinfekční účinky a účinně pomáhá při prevenci kožních nemocí (např. lupénky).

SODÍK - udržuje stálou hladinu kyselého a zásaditého prostředí v organismu a napomáhá při látkové výměně např. reguluje příjem cukru a aminokyselin.

SELEN - působí protivirově, spolu s vitaminem E zabraňuje vzniku novotvaru a zpomaluje stárnutí kůže.

VÁPNÍK - má protialergické účinky, má vliv na stavbu kostí, snižuje krevní tlak a posiluje imunitu. Zevně vápník uklidňuje pleť a podporuje hojení ran.

DRASLÍK - snižuje krevní tlak, působí na lepší prokrvení kůže, má močopudné účinky, což má za následek vyplavování toxických látek z těla, které vznikají při látkové výměně.

MAGNEZIUM - působí protiastmaticky, snižuje únavu, chrání před chorobami srdce a snižuje krevní tlak.

ZINEK - působí proti akné a má příznivé účinky na sliznice.

HOŘČÍK - působí proti stresu, zpomaluje proces stárnutí a regeneruje organismus. Chrání též proti infarktu. Je antialergický a snižuje přecitlivělost kůže.

Upozornění: o vhodnosti použití a množství přijímané soli se poraďte s lékařem. Výše uvedené informace mají charakter obecných poznatků a nenahrazují názor lékaře.

 

Žárovka: 220V 15W je součástí balení

Rozměr: cca 15 š x 15 š x 17 v cm

(Obrázek je pouze ilustrační, vzhled, barva a tvar každého výrobku se může od vyobrazení na ilustračním obrázku mírně lišit. Nejedná se o závadu, ale o jedinečnou vlastnost výrobku).

 

Více info viz. výše uvedené články:

- Solné lampy - zdravé světlo z přírody  

- Základní informace o Himalajské soli

Hodnocení zákazníků (0)

Související zboží